نخستین جشنواره رسانه‌ای بهارستان

نخستین جشنواره رسانه‌ای بهارستان به منظور شناسایی و تقدیر از محتوای تولیدی خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عموم فعالان رسانه‌ای در قالب‌های مکتوب، چندرسانه‌ای و مجازی برگزار می‌شود.

خبرنگاران، عکاسان، نویسندگان، ‌روزنامه‌نگاران، فعالان فضای مجازی و گزارشگران رسانه‌های تصویری و شنیداری می‌توانند ضمن مطالعه فراخوان جشنواره آثار خود را با محوریت فعالیت‌های یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به دبیرخانه جشنواره رسال کنند.

عملکرد مجلس یازدهم در اجلاسیه اول، نظارت میدانی نمایندگان مردم، نظارت مجلس دولت بر عملکرد دولت، اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۰، تقویت قانونگذاری، تنقیح قوانین، مردمی‌سازی، شفاف‌سازی، کارآمدسازی، هوشمندسازی و … موضوعاتی هستند که برای جشنواره در نظر گرفته شده است.

جشنواره رسانه‌ای بهارستان در اولین سال فعالیت خود در رشته‌های زیر داوری می‌شود:

نوشتاری

خبر و گزارش

مصاحبه و گفت‌وگو

مقاله و یادداشت

دیداری-شنیداری

گزارش رادیویی و پادکست

گزارش ویدئویی (خبری، مستند و گفت‌وگو)

موشن‌گرافی، تیزر و کلیپ

گرافیک

عکس

کارتون و کاریکاتور

اینفوگرافیک، عکس‌نوشت و طرح گرافیکی.

آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۰ مردادماه ۱۴۰۰ و از طریق سایت جشنواره است. فقط آثاری که در رسانه‌های نوشتاری، دیداری، شنیداری و فضای مجازی (کانال‌های رسانه‌ای و رسمی ثبت شده) منتشر شده، اجازه شرکت در جشنواره را دارند، اما تمام آثار حوزه‌ گرافیک، موشن‌گرافی، تیزر و کلیپ از این موضوع استثناء هستند.

فقط آثاری که در رسانه‌های نوشتاری، دیداری، شنیداری و فضای مجازی (کانال‌های رسانه‌ای و رسمی ثبت شده) منتشر شده، اجازه شرکت در جشنواره را دارند، اما تمام آثار حوزه‌ گرافیک، موشن‌گرافی، تیزر و کلیپ از این موضوع استثناء هستند.

* هر فرد حداکثر امکان ارسال سه اثر را دارد

* فایل های پیوست در سه فرمت تصویر، صورت و ویدیو و حد اکثر حجم ۱۰۰ مگابایت ارسال گردد

نشانی جهت ارسال آثار:

http://www.parliran.org/MediaFestival/fa/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *