مسابقه بین‌المللی عکاسی۲۰۲۱ Masters Hasselblad

استادان Hasselblad یکی از معتبرترین مسابقات عکاسی حرفه ای در جهان است که به افراد حرفه ای تحسین شده و همچنین تازه واردان مشتاق این فرصت را می دهد تا در دنیای عکس شناخته شوند.

هر ثبت نام باید شامل سه عکس در هر دسته باشد که می خواهید وارد کنید، و شما مجاز هستید هر تعداد دسته را که دوست دارید انتخاب کنید ، هر شرکت کننده بر اساس سه تصویر ارسالی در آن دسته داوری می شود.

جوایز:

هر برنده ارشد Hasselblad عنوان “استاد Hasselblad” را کسب می کند. آنها همچنین یک دوربین Hasselblad بدون آینه با فرمت متوسط دریافت می کنند.

علاوه بر این، برندگان برای یک پروژه مشترک با هاسلبلاد فیلمبرداری می کنند. این پروژه سپس در کتاب یادبود استادان Hasselblad و همچنین به صورت دیجیتالی در همه کانال های Hasselblad منتشر می شود.

دسته بندی ها:

هوایی

هنر

منظره / طبیعت

عروسی

پرتره

زیبایی و مد

تولید – محصول

حیات وحش

پروژه // ۲۱

خیابان / شهری

میراث (جدید برای سال ۲۰۲۱)

الزامات تصویر: فایل های JPEG کوچکتر از ده (۱۰) مگابایت پذیرفته می شوند. همه پرونده ها باید شامل EXIF/ Metadata کامل باشند. برای واجد شرایط بودن ، باید تصاویر را با استفاده از یک سیستم دیجیتال، حداقل ۱۶ مگاپیکسل (اما به استثنای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی) ضبط کنید ، یا می توان آنها را از فیلم ۳۵ میلی متری ، با فرمت متوسط ​​یا فیلم با فرم بزرگ اسکن کرد.

ارسال آنلاین تصاویر دیجیتال از طریق وب سایت به صورت آنلاین.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۱ جولای ۲۰۲۱ ( ۹ مرداد ۱۴۰۰)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

برای همه عکاسانی که بیش از سه سال حرفه ای فعال بوده اند و از دوربین های دیجیتال حداقل ۱۶ مگاپیکسل ، دوربین های بدون سرنشین یا دوربین فیلمبرداری استفاده می کنند ، بدون در نظر گرفتن مارک و قالب ، آزاد است.

وب سایت مسابقه

https://www.hasselblad.com/inspiration/masters/2021/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *