جشنواره بین المللی شهر همگان

با محوریت گروه های خاص

کودکان | بانوان | سالمندان | افراد داری معلولیت

جشنواره شهر همگان، یک جشنواره بین‌المللی فرهنگی، هنری و پژوهشی است که در حوزه گروه‌های خاص برگزار می‌شود. بانوان، افراد دارای معلولیت، سالمندان و کودکان شامل این گروه های خاص هستند. هدف این جشنواره دسترسی و مناسب سازی فضای شهر برای تمامی اقشار جامعه و ترویج، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی حقوق و نیازهای این گروه های خاص است. شهر همگان به تعبیری دیگر حرکتی برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی گروه های خاص نسبت به حقوق شهروندی خود، می‌باشد. اولین دوره این جشنواره به همت اداره شهر همگان شهرداری مشهد و همکاری سایر دستگاه‌ها و ارگانهای کشور در سطح بین المللی برگزار می‌شود. هنرمندان، فرهیختگان و تمامی اقشار جامعه می‌توانند با ارسال آثار خود، پیام رسان شهر همگان باشند.

قوانین عمومی

شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است.

ثبت نام و ارسال اثر فقط از طریق وب سایت جشنواره شهر همگان امکان‌پذیر است.

شرکت در جشنواره‌ شهر همگان به منزله پذیرفتن همه شرایط مربوطه بوده و شرکت کننده حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید

مسئولیت حقوقی آثار با ارسال کننده آثار می باشد و فردی که فرم ثبت نام تکمیل و ارسال می کند به عنوان صاحب اثر شناخته می شود و مسئولیت ناشی از ادعای افراد حقیقی و حقوقی در زمینه مالکیت اثر بر عهده ارسال کننده و متقاضی است. جشنواره هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

دبیرخانه جشنواره هیچ گونه مسئولیتی در قبال فایل های مخدوش و ویروسی نخواهد داشت و فرد متقاضی می بایست در این خصوص دقت لازم را داشته باشد.

حق استفاده از آثار راه یافته، با ذکر نام خالق اثر در انتشارات و دیگر رسانه های مربوط به جشنواره برای دبیرخانه محفوظ است.

اصالت آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بر عهده هنرمند بوده و چنان‌چه خلاف آن اثبات شود، هنرمند مورد نظر از ادامه شرکت در جشنواره محروم خواهد شد. همین طور اگر این اصالت پس از انتخاب به عنوان برگزیده مورد سوال قرار گیرد مانند رویداد های مهم بزرگ دنیا که مدال ورزشکار پس از اثبات دوپینگ پس گرفته خواهد شد، همه اعتبارات از هنرمند مذکور سلب میگردد.

قبل از ورود به مرحله داوری، دبیرخانه آثار دریافتی را بررسی خواهد کرد و آثاری که به لحاظ تطبیق موضوعی منطبق با موضوعیت جشنواره نباشند از مسابقه حذف خواهند شد.

تکمیل فرم تقاضای شرکت در جشنواره و ارسال اثر به منزله قبول تمام شرایط و مقررات جشنواره است و پس از تایید امکان خارج کردن اثر از جشنواره وجود ندارد.

قوانین اختصاصی

هر عکاس مجاز به ارسال ۵ عکس می باشد.

عکس‌ها باید طبق تعریف فراخوان بوده و می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید و با هر دوربینی ثبت شده باشند.

عکس‌ها باید توسط فرایند عکاسی ثبت شده باشند (با دوربین های حرفه ای، کامپکت و یا دوربین تلفن همراه) در صورتی که عکس مونتاژی از چند عکس باشد، تمام اجزای مورد استفاده در عکس باید توسط خود عکاس، عکاسی شده باشد.

حداکثر اندازه بزرگترین ضلع عکس ۲۰۰۰ پیکسل می باشد. (یعنی عرض یا ارتفاع هیچ عکسی از ۲۰۰۰ پیکسل بیشتر نباشد) عکس ها با فرمتJPEG و با حجم حداکثر ۲ مگابایت باشد.

هیچ نوشته‌ای مثل عنوان عکس، نام عکاس یا کشور در داخل عکس نباید باشد. در غیر این صورت از داوری حذف خواهند شد.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۵ مرداد ۱۴۰۰

نشانی جهت ارسال آثار:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *