جشنواره بین‌المللی İlyas Yılgör 2021

مسابقه بین المللی هنر عکاسی İlyas Yılgör 2021 یک مسابقه عکاسی هنری است که توسط اتاق عکاسان ، صنعتگران و صنعتگران-مرسین ترکیه سازماندهی شده است.

شرکت در این مسابقه برای همه اعم از عکاسان آماتور و حرفه ای آزاد است. با این حال ، در صورت وجود ، حامی و نمایندگان آن ، سازمان دهنده و کمیته برگزاری ، سازمان حامی یا نماینده آن ، اعضای هیئت داوران و بستگان درجه یک آنها نمی توانند در این مسابقه شرکت کنند.

عکس های یک شرکت کننده در صورت ارائه به هیئت داوران به صورت ترکیبی و نه متوالی ارائه می شود. چهار عکس از یک شرکت کننده در دورهای ارزیابی به هیئت داوران ارائه می شود. ارائه تصاویر به همان ترتیب ارائه شده توسط شرکت کننده خواهد بود.

مشارکت باید به عنوان عکس (ثبت عکس از اشیا از طریق حساسیت به نور) ایجاد شده توسط شرکت کننده بر روی امولسیون عکاسی یا به صورت دیجیتالی ایجاد شود. شرکت کننده فقط می تواند از طرف خود در مسابقه شرکت کند. یک عکاس یا شخص دیگر مجاز به شرکت در مسابقه با نام و / یا نام مستعار دیگر نیست ، وانمود می کند که کار خودش است. شرکت کننده ، برگزارکننده و ، در صورت وجود ، حامیان همه آثار موجود در مسابقه ، اجازه می دهد تا همه یا بخشی از مطالب را به منظور نمایش و تبلیغ در رسانه های مختلف منتشر کرده و از آنها با نامگذاری آنها استفاده کنید ، و تکثیر آنها به صورت رایگان با هزینه سازماندهنده / حامی مالی. این ممکن است شامل پست با وضوح پایین در یک وب سایت باشد. توجه: شرکت کنندگانی که تصریح می کنند که تصاویر آنها قابل تکثیر یا استفاده نیستند ، در تصاویر بصری نمایشگاه قرار نمی گیرند یا ممکن است توسط برگزارکننده / حامی نمایشگاه “رد صلاحیت” شوند.

همه سازمان دهندگان و شرکت کنندگان از تعریف دقیق تری که به صورت کتبی توسط کلیه سازمان های بین المللی تأیید عکس ارائه شده است ، تأیید یا پذیرفته می شوند.

ناقض شرایط مشارکت:

در هر زمان ، در مواردی که ممکن است یک یا چند تصویر با این الزامات ورودی مطابقت نداشته باشند ، اگر شرکت کننده ای شرکت کرده باشد ، به تشخیص معقول سازمان دهنده یا اعضای هیئت داوران مسابقه قبل ، حین یا بعد از ارزیابی مسابقه ، برگزارکنندگان مسابقه ، از جمله تعاریف مشخص شده ، باید برای شرکت کننده واجد شرایط باشد. این حق را برای خود محفوظ می دارد که آثار موجود را حذف کرده و کلیه پذیرش ها یا جوایز مربوط به مسابقه را باطل کند. در این موارد ، هزینه های ثبت شده می تواند ثبت یا مسترد شود. شرکت کننده موافقت می کند که برگزارکنندگان نمایشگاه یا تصمیم هیئت داوران نهایی است.

به منظور اطمینان از مطابقت تصاویر با شرایط مشارکت و تعاریف ، سازمان دهندگان مسابقه می توانند اقدامات منطقی را برای تأیید اینکه:

الف) عکسها متعلق به شرکت کننده در مسابقه است و آثار اصلی آنها است ،

ب) برای اطمینان از مطابقت این عکس ها با قوانین و تعاریف مشخص شده در شرایط مشارکت ، این مراحل را دنبال کنید ؛

این مراحل هر گونه س participال از شرکت کنندگان را به کمیته سازماندهی واگذار می کند. ممکن است عکاس را به ارسال فایل های RAW یا سایر فایل های دیجیتالی که نمایانگر ضبط اصلی تصاویر ارسال شده هستند ، دعوت کند تا ثابت کند که آیا یک یا چند تصویر ارسال شده با قوانین مطابقت دارد یا خیر. برای اثبات ، از عکاس می خواهد که پرونده های اصلی را ارائه دهد و از آنها می خواهد که این پرونده ها را به کمیته سازماندهی ارسال کنند. با این حال ، این تقاضا محدود به این موارد نخواهد بود. این کمیته می تواند بررسی را عمیق تر کند. با شرایط شرکت (که به عنوان قوانین ورود نیز شناخته می شود) و فرصتی مناسب برای شرکت کننده فراهم کنید تا شواهدی متقابل برای رد شواهد سازمان دهنده مسابقه تا مهلت تعیین شده ارائه دهد. چنین مطالبی که قانع نمی شوند یا پس از ارائه شواهد توسط شرکت کننده هنوز مشکوک هستند ، ممکن است به دلیل نقض شرایط ورود رد شوند.

توجه: هنگامی که یک شرکت کننده فرم ورود برای شرکت را تکمیل می کند ، یک کادر تأیید می بیند که به آنها اجازه می دهد شرایط ورود را تأیید کرده و بپذیرند اگر شرکت کننده تأیید نکند ، سیستم از بارگذاری عکس جلوگیری می کند.

حفاظت اطلاعات:

با ورود به این مسابقه ، شما صریحاً رضایت می دهید که اطلاعات شخصی شما ، از جمله آدرس های ایمیل ، تنظیم ، پردازش و مورد استفاده سازمان دهندگان مسابقه برای اهداف مربوط به این مسابقه قرار گیرد. علاوه بر این ، این مسابقه به طور رسمی به رسمیت شناخته شده است ، شما همچنین صریحاً با ارسال چنین اطلاعاتی به سازمانهایی که دارای حمایت یا اعتبار هستند موافقت می کنید. شما تأیید و تصدیق می کنید که ورود به این نمایشگاه به این معنی است که وضعیت و نتایج ورود شما می تواند برای عموم عمومی شود.

بخش‌ها:

مسابقه بین المللی عکاسی هنری ILYAS YILGÖR 2021 Photography Contest شامل یک بخش دیجیتالی است: شرکت کنندگان می توانند با ۴ عکس در مسابقه عکس با موضوع “زندگی” شرکت کنند.

موضوع:

زندگی (رنگی و سیاه و سفید)

در اینجا ، انتظار می رود که عکاسان بر اساس شعار “عکاسی زندگی است” با عکسهای خود از زندگی در مسابقه ما شرکت کنند.

شیوه‌ی شرکت در جشنواره:

شرکت در مسابقه رایگان است و می توانید با بارگذاری عکس های خود با لینک زیر شرکت کنید.

https://theiaap.com/ilyas/

شرکت کنندگان می توانند با ثبت نام در آدرس وب سایت ذکر شده در بالا و تأیید کادر مربوط به پذیرش شرایط مسابقه و بارگذاری ۴ عکس دیجیتال شرکت کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۴ آگوست ۲۰۲۱ (۲۲ مرداد ۱۴۰۰)

داوری: ۲۱ آگوست ۲۰۲۱

اعلام نتایج: ۳۰ آگوست ۲۰۲۱

مراسم اهدای جوایز و تاریخ تحویل جوایز متعاقباً اعلام می شود. با توجه به شرایط همه گیر تعیین می شود.

نمایش عمومی آثار: ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ در مرکز نمایشگاه عکس و هنر هالکی مرادی ، مرسین ، ترکیه.

عکاسان برای مشارکت در مسابقه عکاسی İlyas Yılgör 2021 با آثار سیاه و سفید یا رنگی درخواست خواهند کرد. حداکثر تعداد عکس هایی که می توانند برای موضوع ارسال شوند ۴ است. نام یا هویت عکاس روی عکس یا هیچ جای دیگر نوشته نمی شود. چهار عکس از یک شرکت کننده در ۳ دور ارزیابی داوری می شود.

عکسها باید به صورت دیجیتالی به صورت یک فایل JPEG با رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل و رزولوشن ۳۰۰ DPI ارسال شوند. این سیستم اجازه تغییر اندازه عکس های ارسال شده توسط شرکت کنندگان را نمی دهد. بسته به شرایط همه گیری ، مطالعات داوری به صورت حضوری ، آنلاین یا فیزیکی برگزار می شود. نام عکس ها الزامی است. حداکثر حجم فایل ۴ مگابایت است.

تحویل آثار

عکسها باید با فرمت JPEG ، اندازه ۱۹۲۰ پیکسل در ۱۰۸۰ پیکسل حداکثر ۳۰۰ dpi ، مقدار فشرده سازی JPEG (در صورت استفاده از Photoshop برای صادرات): ۷-۱۲ ، اندازه فایل باید حداکثر ۴ مگابایت باشد. تصاویر دیجیتال ، از جمله تغییر اندازه در هر دو جهت ، توسط کمیته سازماندهی یا تجهیزات ارائه قبل یا در طول ارزیابی قابل تغییر نیستند.

با استفاده از پیوند زیر عکس های خود را بارگذاری کنید.

– شرکت کنندگان با بارگذاری عکس ها در وب سایت ما https://theiaap.com/ilyas/ در مسابقه شرکت می کنند. با بارگذاری عکس های خود و تأیید کادر در فرم ثبت نام ، آنها تمام شرایطی را که در مشخصات نوشته شده است می پذیرند.

شرکت کنندگان می توانند با ۴ عکس دیجیتالی در یک دسته در مسابقه شرکت کنند.

عکسها را می توان به صورت رنگی و سیاه و سفید بارگذاری کرد.

عکسها به صورت دیجیتالی در پیوند مشخص شده در مشخصات بارگذاری می شوند. عکس هایی که با پست الکترونیکی یا سی دی ضبط شده و با پست ارسال می شوند پذیرفته نمی شوند.

دستکاری عکس ها ممنوع است. لکه ، کنتراست و تنظیم رنگ و … را می توان با فتوشاپ یا برنامه های ویرایش مشابه انجام داد.

اندازه عکس ها باید حداکثر ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل و رزولوشن ۳۰۰ dpi باشد. باید حداقل ۱ مگابایت و حداکثر ۴ مگابایت نصب شود.

جوایز:

جوایز زیر در مسابقه عکاسی بین المللی İLYAS YILGÖR 2021 اهدا می شود:

۱ مدال طلا IAAP و ۵۰۰ دلار آمریکا

۱ مدال نقره IAAP و ۴۰۰ دلار آمریکا

۱ قطعه مدال برنز IAAP و ۳۰۰ دلار آمریکا

۳ لقب IAAP

عکسها برای نمایشگاه ، حداقل ۲۰ درصد عکسهای شرکت کننده ، تعیین می شوند و در کاتالوگ گنجانده می شوند. عکسهای پذیرفته شده (نمایشگاه) در کاتالوگ گنجانده شده و کاتالوگ تهیه شده به صورت PDF برای همه شرکت کنندگان از طریق ایمیل ارسال می شود. به عکس های پذیرفته شده هیچ جایزه مالی تعلق نمی گیرد ، گواهی پذیرش به عنوان گواهی نامه الکترونیکی ارسال می شود

همه شرکت کنندگان اعلانات کارت گزارش را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد. نتایج مسابقه همچنین در وب سایت https://theiaap.com/ilyas/  منتشر خواهد شد.

به کلیه شرکت کنندگان در مسابقه (ارسال آثار) یک کاتالوگ PDF از سالن عکس داده می شود. سازمان دهنده در ارائه ایمیل ، جوایز و کاتالوگ ها تمام مراقبت های ممکن را انجام می دهد ، اما هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و زیان در هنگام ارسال پستی نمی پذیرد.

این مسابقه توسط انجمن بین المللی عکاسان هنری IAAP و انجمن Camera Obscura تأیید شده است.

توافقنامه مجوز:

با ارسال آثار ، عکاسان شرکت کننده در مسابقه تصدیق می کنند که سن آنها با قوانین قانونی مطابقت دارد. اگر او در سن قانونی نباشد ، کلیه حقوق این تصاویر ، از جمله اجازه والدین یا سرپرستان / سرپرستان ، در صورت بروز مشکل در رابطه با حق چاپ را دارد. سازمان دهنده و محل برگزاری مسابقه هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از حق چاپ ندارند.

İlyas Yılgör کیست؟

İlyas Yılgör یک عکاس استاد از مرسین ترکیه است که عکس ها و فعالیت های او شاهد رشد یک شهر و جامعه مدرن بود. او همچنین از طریق دید و رهبری خود به پیشرفت عکاسی حرفه ای در مرسین کمک کرد. İlyas Yılgör ، که ۹۶ سال دارد ، یک نقطه عطف در مرسین است ، نه تنها به دلیل مشارکت هنری خود به عنوان یک عکاس ، بلکه به عنوان یک شهروند و یک پدر ، که خانواده ای دوست داشتنی را به همراه همسرش Janet Yılgör ، که او را “من بزرگترین فرصت”

این مسابقه عکاسی نشان دهنده “احترام به استاد” مرسین است. این جشن از مشارکت های حرفه ای و اجتماعی استاد İlyas Yılgör به مرسین است که توسط خانواده ییلگر و اتاق عکاسان مرسین سازماندهی و پشتیبانی می شود.

CONTACT:

SALON CHAIRMAN

Mrs. Meltem Kısaç

İhsaniye Mah. GMK Bulvarı Kirve Apt.No.167 Kat:1

۳۳۱۱۰ Akdeniz-Mersin-Turkey

EMAIL: 33mfso@gmail.com

GSM: +90 533 316 4437

+۹۰ ۳۲۴ ۲۳۷۷۰۵۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *